Дозвіл батьків на публікацію фото, відео, творчих робіт дитини в Інтернеті

Шановні батьки!

 У освітнього пороцесу,  може з’явитися можливість опублікувати фото, відео або творчі роботи Вашої дитини у мережі Інтернет. Це може бути твір, творча робота, зображення, фотографії  або роліки з участю дитини застосовані у проекті на місцевому, всеукраїнському чи на міжнародному рівнях. Люди у всьому світі з доступом до мережі Інтернет будуть мати можливість побачити фото Вашої дитини або відео з її участю, чи фото її малюнків, аплікації, поробок із ліплення, конструювання або ручної праці.

Ми плануємо публікувати такі матеріали та документи лише з Вашого письмового дозволу. Для цього нам необхідно отримати Вашу згоду на публікацію фото та відеоматеріалів дитини а також дозвіл на публікацію її творчих робіт із зазначенням імені автора та першої літери прізвища.

Будь ласка, ознайомтеся із правилами розміщення дитячих робіт в Інтернеті та зазначте, публікацію яких документів, із Вашої точки зору, здійснювати не бажано.

Дякуємо за Ваше співробітництво!

 

Розміщуючи роботи Ваших дітей, або фото та відео, на яких буде Ваша дитина,  ми будемо керуватися наступними правилами:

  • Заборонено публікувати матеріали із зазначенням номеру телефону Вашої дитини, адреси чи її прізвища.
  • Заборонено публікувати матеріали, які містять будь-яку інформацію, що вказує на місце розташування дитини у точний період часу, окрім перебування її у закладі освіти.
  • Заборонена публікація матеріалів, які містять небажану інформацію, прямі чи опосередковані посилання на подібний матеріал.

 

Дозвіл батьків:
Я, __________________________________________________________________ надаю дозвіл публікувати матеріали мого сина (доньки)_____________________ ___________________________вихованця/ки , учня/ці________________________ Новопокровського ліцею в Інтернеті відповідно до правил, що описані вище.

Поставте відмітку в рядку з матеріалами, які, на Ваші переконання, небажані для публікації в інтернеті:

________ Ім’я дитини
________ Особисті фотографії дитини
________ Фотографії дитини (з занять та заходів ліцею)
________ Групові фотографії

Підпис батьків / опікуна: ______________________ Дата: ___________________

Цей дозвіл буде дійсним до тих пір, поки Ви самі не захочете змінити цю форму і підписати новий дозвіл.
У разі виникнення проблем, пов’язаних з публікацією матеріалів в Інтернеті, Ви можете зв’язатися з вихователем своєї дитини або вчителем: _________________________________________________________.

та/або директором ліцею:

__________________________________________________________.