Учителям пропонують переглянути календарні плани

Учитель має академічну свободу й може самостійно визначати кількість годин на вивчення тієї чи іншої теми, обирати програмне забезпечення, методи та форми організації навчання.

На цьому наголосили в Державній службі якості освіти, презентуючи поради для педагогів щодо організації освітнього процесу в умовах війни.

Так, в Держслужбі зазначили, що в умовах війни вчителям варто переглянути календарні плани до кінця навчального року і спланувати вивчення предмета у найбільш зручний для учнів спосіб.

«Оскільки освітній процес здійснюється переважно із застосуванням технологій дистанційного навчання, не зайвим буде повторити з дітьми правила роботи з онлайн-платформами, взаємодії у хмарних сервісах, інструменти спільної роботи з документами та засоби групової діяльності й комунікації», – підкреслили в Держслужбі.

Також посадовці нагадали, що під час проведення онлайн-занять бажано залучати учнів до активної роботи, висловлювання своїх ідей та пропозицій, надавати можливість їм спілкуватися між собою.

Залишити відповідь